1995

Prasidėjo mūsų veiklos istorija, kai įkūrėme UAB „Helvina“ ir visą dešimtmetį užsiėmėme ne tik vartų gamyba ir įrangos jiems tiekimu, bet ir automobilių priežiūros medžiagų prekyba.

2OO5

Pastatėme naują vartų gamybos liniją, optimizavime gamybą ir sukūrėme klientų aptarnavimo tinklą ne tik Lietuvoje, bet ir kitose Baltijos šalyse. 

47 OOO

Nuo mūsų įsikūrimo patikimai veikia tūkstančiai gaminių. Tai yra dėsninga, nes mes esame dėmesingi smulkmenoms, būtent jos sudaro visumą.
 

Mūsų projektai


VIZIJA

Profesionalus ir patikimas Jūsų partneris. Savo veiklą vystantis ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje.

MISIJA

Prasmingai išnaudoti savo energiją ir potencialą, bei kurti pažangius, kokybiškus produktus, suteikiančius visų gyvenimui daugiau patogumo ir šiuolaikiškumo.

TIKSLAI

Kokybiškai tenkinti klientų poreikius ir siekti ilgalaikės partnerystės. Užtikrinti aukštą produktų bei paslaugų kokybę. Kurti palankias darbo sąlygas įmonės darbuotojams. Nuolat tobulėti ir plėsti įmonės veiklą visoje Europoje.


GAMYBOS IR KLIENTŲ VALDYMO EFEKTYVUMO DIDINIMAS UAB „IDOMUS" VEIKLOJE

Projekto tikslas - diegiant elektroninius sprendimus efektyviai valdyti gamybos ir pardavimo procesus, taip didinant darbo našumą.
PROCESŲ OPTIMIZAVIMAS DIEGIANT INOVATYVIAS VADYBOS SISTEMAS UAB „IDOMUS" VEIKLOJE

Projekto tikslas - padidinti įmonės našumą iš esmės peržiūrint veiklos procesus ir įdiegiant inovatyvius vadybos metodus bei valdymo sistemas.

Pagaminta it-crowd.